2026. június 27. szombat | Ma László névnap van, holnap Levente, Irén névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 354,13 Ft -1,40 ▼ USD: 310,61 Ft -2,85 ▼ | 26°C39°CBudapest nappal: 29°C / 39°C27°C38°CBudapest éjjel: 31°C / 39°C

Még bronzérmes lehet az Atletico Madrid

atletico

MH
2026. május 13. szerda. 7:59

A Spanyol Király Kupát április közepén, míg a Bajnokok Ligája-elődöntőt múlt héten elveszítő fővárosiak számára a bronzérem megszerzése maradt az egyetlen cél az idény végére. A mostani siker ellenére három pont a piros-fehérek lemaradása a harmadik Villarreal mögött, amely majd szerdán lép pályára.

A másik két keddi meccsen eldőlt az ötödik spanyol Bajnokok Ligája-induló, ugyanis az ötödik Real Betis 2-1-re verte a vendég Elchét, miközben a hatodik Celta Vigo otthon 3-2-re kikapott a kieső zónából elmozduló Levantétől, így a két csapat között hét pontra nőtt a különbség két körrel a vége előtt.

A sevillai gárda húsz év után tér vissza a legrangosabb európai kupasorozatba.

La Liga, 36. forduló: Celta Vigo-Levante 2-3 (1-1), Real Betis-Elche 2-1 (1-1), Osasuna-Atlético Madrid 1-2 (0-1), szerdán játsszák: Espanyol-Athletic Bilbao 19.00, Villarreal-Sevilla 19.00, Alavés-FC Barcelona 21.30, Getafe-Real Mallorca 21.30, csütörtökön játsszák: Valencia-Rayo Vallecano 19.00, Girona-Real Sociedad 20.00, Real Madrid-Real Oviedo 21.30.

A tabella: 1. FC Barcelona 91 pont – már bajnok, 2. Real Madrid 77, 3. Villarreal 69, 4. Atlético Madrid 66…11. Osasuna 42.

Írta a Magyar Hírlap