2026. június 6. szombat | Ma Fatime, Fatima névnap van, holnap Róbert névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 354,15 Ft -0,18 ▼ USD: 304,25 Ft -0,15 ▼ | 16°C26°CBudapest nappal: 16°C / 29°C18°C26°CBudapest éjjel: 20°C / 28°C

Elődöntőbe jutottak Stollárék

066 dppi 20818056 059

MH/ MTI
2025. október 10. péntek. 15:37

A magyar, német kettős az első fordulóban a Nicole Melichar-Martinez, Ljudmila Szamszonova amerikai, orosz duót győzte le három szettben szerdán, majd csütörtökön a negyedikként rangsorolt Mirra Andrejeva, Gyiana Snajder orosz páros ellen nyert két játszmában.

A pénteki negyeddöntőben Iva Jovic és Giuliana Olmos volt az ellenfél. Az amerikai, mexikói duót – amely a nyolcaddöntőben Babos Tímeát és brazil társát, Luisa Stefanit búcsúztatta –, 1 óra 18 perc alatt verték Stollárék. Az első szettben a magyar, német kettős mindegyik adogatójátékát hozta, riválisáét pedig egyszer elvette. A második szakaszban már nem ment ilyen hatékonyan a szerva egyik oldalon sem, de míg Stollár és társa kétszer vesztette el az adogatógémjét, addig Jovic és Olmos háromszor.

A fináléért a Bianca Andreescu, Jüe Jüan kanadai, kínai vagy az Anna Danyilina, Aleksandra Krunic 8. kiemelt kazah, szerb kettőssel kell majd megmérkőzni.

Eredmény:

negyeddöntő: Stollár Fanny, Laura Siegemund (magyar, német)–Iva Jovic, Giuliana Olmos (amerikai, mexikói) 6:4, 6:4

RSS Forrás