2026. június 25. csütörtök | Ma Vilmos névnap van, holnap János, Pál, Vu, Cuda névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 356,18 Ft +1,60 ▲ USD: 314,09 Ft +2,84 ▲ | 23°C36°CBudapest nappal: 25°C / 36°C24°C35°CBudapest éjjel: 27°C / 36°C

Férfi vízilabda BL: idegenben győzött a címvédő FTC

telekom1

A magyar csapat az első fordulóban 13-9-re kikapott hazai medencében az olasz Pro Reccótól, a német együttes pedig 12-8-ra Zágrábban a Mladosttól. A szerdai játéknapon az FTC-nek mindenképpen győznie kellett, és igazolva a papírformát simán nyert is abban a városban, amelyben 2019-ben először diadalmaskodott a BL-ben.

Bajnokok Ligája, negyeddöntős kör, 2. forduló: Waspo Hannover (német) – FTC-Telekom Waterpolo 13-21 (3-5, 3-5, 3-6, 4-5) -a magyar csapat gólszerzői: Nagy Á. 4, Vámos 3, Di Somma, Fekete, Argiropulosz, Varga V., Vigvári Vi., Jansik 2-2, Lugosi, Manhercz 1-1

A magyar bajnok a következő körben Horvátországban játszik majd. A csoport első két helyezettje jut a máltai négyes döntőbe.

A csoport másik mérkőzésén: Pro Recco (olasz)-Mladost Zagreb (horvát) 13-10 (5-2, 2-0, 4-5, 2-3)

A csoport állása: 1. Pro Recco 6, 2. FTC 3, 3. Mladost 3, 4. Hannover 0.

Írta a Magyar Hírlap