2026. június 27. szombat | Ma László névnap van, holnap Levente, Irén névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 354,13 Ft -1,40 ▼ USD: 310,61 Ft -2,85 ▼ | 26°C39°CBudapest nappal: 29°C / 39°C27°C38°CBudapest éjjel: 30°C / 39°C

Négyes döntőbe juthat a Ferencváros

Kedden bebiztosíthatja helyét a címvédő FTC-Telekom Waterpolo a férfi vízilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjében.

Nyéki Balázs együttese a negyeddöntős kör ötödik fordulójában a Komjádi Uszodában fogadja a Waspo Hannover együttesét, és ha nyer, a zárforduló eredményétől függetlenül ott lesz a sorozat végjátékában, amelyet június elején Máltán rendeznek.

Amint arról a zöld-fehérek honlapja beszámolt, Nyéki Balázs nem mindennapi körülmények között készítette fel tanítványait az összecsapásra, ugyanis két egymás közötti meccs szerepelt a programban, szinte „vérre menő” csatát vívtak egymással a játékosok.

A vezetőedző elmondta, rengeteg volt a fizikális felkészülés is az elmúlt napokban, ezért is döntöttek az egymás közötti játék mellett.

A sorozatban harmadik BL-trófeájáért harcoló Ferencváros Hannoverben magabiztosan, 21-13-ra győzött, így a papírforma szerint nem jelenthet gondot neki a keddi összecsapás, amelyet az m4sport.hu oldalon lehet 20.30-tól élőben követni.

Az olasz Pro Reccónak és FTC-nek kilenc-kilenc, a zágrábi Mladostnak és a Hannovernek három-három pontja van két fordulóval a vége előtt.

Május 12., kedd
20:30, FTC-Telekom Waterpolo – Waspo 98 Hannover
20:30, HAVK Mladost – Pro Recco

Május 13., szerda
20:30, AN Brescia – Olympiacos SFP
20:30, VK Novi Beograd – Zodiac CNA Barceloneta

(MTI)

 Ferencváros már a döntőben

Írta a JochaPress