2026. június 27. szombat | Ma László névnap van, holnap Levente, Irén névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 354,13 Ft -1,40 ▼ USD: 310,61 Ft -2,85 ▼ | 26°C39°CBudapest nappal: 29°C / 39°C27°C38°CBudapest éjjel: 30°C / 39°C

Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke

Tisztújítást tartott keddi ülésén a Magyar Olimpiai Bizottság Sportolói Bizottsága – közölte a MOB. Az elnök az evezős olimpikon Pétervári-Molnár Bendegúz, alelnök az olimpiai bronzérmes judós Csernoviczki Éva és az olimpikon sportlövő Csonka Zsófia maradt.

Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke
Fotók: mob.hu

Két „téli tag”, Kékesi Márton alpesi síző és Knoch Viktor olimpiai aranyérmes rövid pályás gyorskorcsolyázó munkáját megköszönték, utóbbi a jövőben a nemzetközi szövetség hasonló testületében lát el hasonló feladatokat.

Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke

A két új belépő Kónya Ádám sífutó és Tiborcz Dániel rövid pályás gyorskorcsolyázó

Pétervári-Molnár Bendegúzt 2024. októberében választották be a MOB Sportolói Bizottságába, majd ezt követően megválasztották a grémium elnökének.

A Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke bejegyzés először Magyar Evezős Szövetség-én jelent meg.