2026. június 6. szombat | Ma Norbert, Cintia névnap van, holnap Róbert névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 354,15 Ft -0,18 ▼ USD: 304,25 Ft -0,15 ▼ | 16°C26°CBudapest nappal: 16°C / 28°C18°C26°CBudapest éjjel: 20°C / 27°C

Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke

Tisztújítást tartott keddi ülésén a Magyar Olimpiai Bizottság Sportolói Bizottsága – közölte a MOB. Az elnök az evezős olimpikon Pétervári-Molnár Bendegúz, alelnök az olimpiai bronzérmes judós Csernoviczki Éva és az olimpikon sportlövő Csonka Zsófia maradt.

Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke
Fotók: mob.hu

Két „téli tag”, Kékesi Márton alpesi síző és Knoch Viktor olimpiai aranyérmes rövid pályás gyorskorcsolyázó munkáját megköszönték, utóbbi a jövőben a nemzetközi szövetség hasonló testületében lát el hasonló feladatokat.

Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke

A két új belépő Kónya Ádám sífutó és Tiborcz Dániel rövid pályás gyorskorcsolyázó

Pétervári-Molnár Bendegúzt 2024. októberében választották be a MOB Sportolói Bizottságába, majd ezt követően megválasztották a grémium elnökének.

A Pétervári-Molnár Bendegúz maradt a MOB Sportolói bizottságának elnöke bejegyzés először Magyar Evezős Szövetség-én jelent meg.