2026. június 26. péntek | Ma János, Pál, Vu, Cuda névnap van, holnap László névnap lesz. | Árfolyam: EUR: 355,53 Ft -0,65 ▼ USD: 313,46 Ft -0,63 ▼ | 24°C38°CBudapest nappal: 26°C / 38°C27°C37°CBudapest éjjel: 29°C / 38°C

Ezüsttel tért haza a csapat Ausztriából

Az Austria Open G1-es besorolású poomsae versenyes összesen hét magyar versenyző képviselte hazánkat. A rangos eseményen több, mint 500 versenyző indult, és a legtöbb országnak ez volt az utolsó kvalifikációs versenye a szeptemberi világbajnokság előtt.

Ezüsttel tért haza a csapat Ausztriából

Takács Gábor (U60) a 16-os körben kezdett, ahol először a német Frank Steffent, majd az elődöntőben a dán Allan Olsent sikerült megvernie. A dötőben a szintén német Christian Senft bizonyult jobbnak, így Gábor ezüstérmet szerzett.

Ezüsttel tért haza a csapat Ausztriából

László Alexa Pálma (U30) 10. kiemeltként, erőnyerőként kezdett a 32-es körben, ahol a német Mariella Badent sikerült megverni. A legjobb 16-ban nagyon szoros ponszámokkal a maláj lány jutott tovább, aki végül ezüstérmes lett.  Így Alexa a 9. helyen zárt.

Gubala Flórának, Madarász Annának, Gál Nikolettnek, Szigeti Bernadettnek és Szigeti Rolandnak sajnos most nem sikerült a továbbjutás az első körben.